KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394346

nr 739 4346

Blandteknik

"Barskeppet Carolina av Kristinestad capt Hjulman", osignerad, ramens innermått: 20x31

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 februari 2012
kl 19:53:35

4/2 11:21:08 1      Vinnande bud
6/2 18:40:41 2      550 kr