KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394346
nr 739 4346
Blandteknik
"Barskeppet Carolina av Kristinestad capt Hjulman", osignerad, ramens innermått: 20x31
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:53:35
4/2 11:21:08
6/2 18:40:41
550 kr